Dünya mutfağının en özel lezzetleri

 Tecrübeli Şeflerimiz ile BAOB Lunch Dinner Bistro’da..

BAOB’da Siz Özelsiniz!

Bursa’nın yüksek gökdelenlerinin ortasında, dilediğinizde farklı zamanlarda farklı ortamlarda bulunmanızı sağlayacak, cafe olarak da değerlendirilen BAOB’un Lobi, Bistro, Yeşil Alan, Kış Bahçesi ve A la Carte Salon olarak adlandırılan her bir bölümü sizlere ayrı bir tat vermekle beraber sunumu ve dinlendirici müzikleri sayesinde ihtiyaç duyduğunuz özel atmosferi sağlamayı başarıyor.

Konseptlere ve yaşam alanlarına bölünmüş mekan, 950 m2’lik alanında keyifli mimarisi ile göz zevkinize de hitap ediyor. BAOB Lunch Dinner Bistro’da her noktaya özel mimari dokunuşlar yapılarak gelen misafirlerin tüm konforu düşünülmüştür.

BAOB’daki Şaraplardan
Anadolu’nun Lezzetleri akıyor..

Geniş şarap yelpazemiz ile öğünlerinizi daha leziz hale getiriyoruz.

Lezzetin sırrı, tutku dolu dokunuşlarda!

Şehrin buluşma ve lezzet noktası BAOB, Fransız mutfağının en seçkin yemeklerinden, Türk Mutfağı’na yakışan klasikler arasında yerini koruyan aroması yüksek eşsiz lezzetlere kadar Türk ve Dünya mutfağının en iyi örneklerini lezzet tutkunlarının beğenisine sunuyor. Restaurant’ın menüsü son derece modern, elegan ve sade. Baob adına yakışır bir şekilde hep daha iyisini hayal ediyor ve daha iyisini sunuyor.

Güler yüzlü çalışanları ve sunduğu yiyeceklerle damaklarda unutulmaz bir tat bırakan BAOB, gerek konsept gerek lezzet olarak çok özel ve çok tarz bir mekan. Osmanlı ve Bizans Mutfağı’ndan en özel seçmelerin yanı sıra, Dünya mutfağı örneklerinin orjinaline sadık kalan BAOB’un usta elleri, bu eşsiz mutfak kültürlerinin popülaritesini ve sahip olduğu zenginliği layıkıyla vurgulamış.